Laisvos darbo vietos

Darbo vieta: Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija

Pareigybė: lietuvių kalbos mokytojas

Darbo sutartis: neterminuota.

Darbo krūvis: 0,75 etato.

Darbo užmokesčio koeficientas nustatomas vadovaujantis Valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymo Nr. XIII-198 5 priedu (nuo 1000 Eur).

Kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti:

Išsilavinimas – Aukštasis universitetinis išsilavinimas (matematikos mokytojo kvalifikacija).

Darbo kompiuteriu įgūdžiai, gebėjimas taikyti informacines technologijas ugdymo procese.

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos žinios.

Gebėjimas taikyti aktyvaus mokymo metodus, konstruktyviai spręsti problemas, dirbti su specialiųjų ugdymosi poreikių turinčiais mokiniais.

Gebėjimas savarankiškai planuoti, bendrauti ir bendradarbiauti, teikti konsultacijas, sklandžiai ir argumentuotai dėstyti mintis žodžiu bei raštu, pareigingumas, darbštumas, kūrybiškumas, iniciatyvumas, profesinis aktyvumas.

Darbo patirtis būtų privalumas.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

prašymą leisti dalyvauti atrankoje;

asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;

išsilavinimą patvirtinančių dokumento kopijas;

kvalifikacinę kategoriją patvirtinančio dokumento kopiją;

gyvenimo aprašymą (CV).

Atrankai pretendentas gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

Dokumentai pateikiami: iki rugsėjo 22 d. 12 val. vienu iš būdų:

kopijas pristatyti arba siųsti paštu adresu: Mokyklos g. 5, Luokė, 88238 Telšių raj.;

dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną.

Pretendentų atrankos būdas – pokalbis. Pretendentai, atitinkantys atrankos reikalavimus, apie pokalbio laiką bus informuojami asmeniškai.

Informacija teikiama tel.: (8 444) 43113