Mes turime 7 svečius online
Reklaminis skydelis
Pagrindinis 2% GPM parama

Parama

Nuoširdžiai dėkojame už paramą mokyklai, kurią Jūs suteikiate skirdami 2 proc. nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) sumos.  Kviečiame ir šiemet gimnazijos bendruomenės narius, t.y., mokinių tėvelius, gimnazijos darbuotojus bei visus prijaučiančius mums asmenis, pasinaudoti proga ir paremti mūsų gimnaziją. Skirtą paramą planuojame panaudoti puošdami ir gražindami mokinių mokymosi aplinkas.

Jeigu norite 2 proc. skirti elektroniniu būdu, tai galite atlikti per savo internetinę bankininkystę arba paspaudę čia:

(Jei norite pildyti savo kompiuteryje, tai  kompiuteryje turi būti instaliuota speciali  dokumentų pildymo programa ABBYY eFormFiller bei ruošinys FR0512.)

Jeigu norite 2 proc. skirti ne elektroniniu būdu:

1. Atsispausdinkite prašymo FR0512 formą, užpildykite ir pasirašykite.

2. Išsiųskite paštu arba nuneškite į Telšių apskrities VMI iki 2014 m. gegužės 1 d. (Birutės g. 5a, Telšiai).

Prašymui užpildyti reikalingi duomenys:

Gimnazijos kodas (Paramos gavėjas: Telšių r.Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)290558380

Jeigu iškilo klausimų paskambinkite tel. (8 444) 43113 į mokyklą arba VMI prie FM Mokesčių informacijos centro telefonu 1882.

Jūsų supratimas ir parama – nepaprastai svarbūs, todėl nuoširdžiai tikime, kad ir šiemet 2 proc. nuo GPM sumos, paskirsite mūsų gimnazijai.

Su pagarba ir dėkingumu -

Gimnazijos direktorė Renata Buivydienė

Gautos paramos ataskaita:

2017 m. sausio 1 d. sąskaitos likutis 1848,18 EUR. Gimnazijos tarybos sprendimu, lėšos skiriamos fizikos kabineto atnaujinimui.

2016 metais gauta paramos: 702,35 EUR.

2015 metais gauta paramos: 548,45 EUR - lėšos nepanaudotos (gimnazijos tarybos sprendimu taupoma).

2014 metais gauta paramos: 597,38 EUR - lėšos nepanaudotos (gimnazijos tarybos sprendimu taupoma).