Savivalda

GIMNAZIJOS TARYBA - aukščiausia gimnazijos savivaldos institucija, atstovaujanti mokiniams, ir jų tėveliams (globėjams, rūpintojams) ir mokytojams, vienijanti gimnazijos bendruomenę, siekiančią bendrų ugdymo bei lavinimo tikslų.

Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazijos tarybos veiklos nuostatai (patvirtinti Telšių rajono savivaldybės tarybos 2021 m. birželio 23 d. sprendimu Nr. T1-290).

1. Ingrida K. – mokytojų atstovė, gimnazijos tarybos pirmininkė;
  2. Danutė B. – mokytojų atstovė, sekretorė;
  3. Dalia G. – mokytojų atstovė, narė;
  4. Toma N. ­– mokytojų atstovė, narė;
  5. Rima Š. ­– mokytojų atstovė, narė;
  6. Vilija B. – tėvų, vietos bendruomenės atstovė, narė;
  7. Laura G. – tėvų atstovė, narė;
  8. Rolandas S. – tėvų atstovas, narys;
  9. Jurgita S. – tėvų atstovė, narė;
  10.  Edita Š. – tėvų atstovė, narė;
  11. Kajus J. ­– mokinių atstovas, narys;
  12. Eglė L. – mokinių atstovė, narė;
  13. Greta N. – mokinių atstovė, narė;
  14. Rimantė Š. – mokinių atstovė, narė;
  15. Deividas Š. – mokinių atstovas, narys;
  16. Erikas V. – vietos bendruomenės atstovas

MOKYTOJŲ TARYBA - nuolat veikianti mokyklos savivaldos institucija, mokytojų profesiniams ir bendriesiems ugdymo klausimams spręsti. Ją sudaro mokyklos vadovybė, visi mokykloje dirbantys mokytojai, socialinė pedagogė ir kiti tiesiogiai ugdymo procese dalyvaujantys darbuotojai.

Pirmininkė  – gimnazijos direktorė Živilė Šiaudvytienė

Mokytojų tarybą sudaro 42 pedagogai.

MOKINIŲ  PREZIDENTŪRA - aukščiausia mokinių savivaldos institucija, atstovaujanti visiems gimnazijos mokiniams.

Prezidentė –  Eglė L. (IG kl.)

Pavaduotoja - Rimantė Š. (IG kl.)

Pavaduotoja - Romena Ž. (IIG kl.)

Sekretorė - Vaidilutė U. (IIG. kl.)

Prezidento komandą sudaro 14 narių ir 20 seniūnų tarybos nariai.

Prezidentūros veiklą kuruoja istorijos mokytoja – Dalia G.

TĖVŲ KOMITETAS –

Tėvų komiteto pirmininkė – Jurgita S.

Tėvų komiteto pavaduotojas – Viliją B.

Sekretorė – Kristina L.

Tėvų komitetą sudaro 39 nariai.

Projektas „KOKYBĖS KREPŠELIS“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001 finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis